Uostamiestyje siautėjo kovotojų uraganas

Uostamiestyje siautėjo kovotojų uraganas

Šeštadienį, vasario 2-ąją, kovinio sporto mėgėjai iš visos Lietuvos būriais traukė į pajūrį. Būtent čia, tarptautinio LCC universiteto Michealsen centre pirštines kasmetiniame „Fight night in Klaipėda“ turnyre surėmė stipriausi K-1 kovotojai ne tik iš Lietuvos, tačiau ir Rusijos, Latvijos ar tolimosios Armėnijos.

Jog šiais metais „Fight night“ dovanos dar audringesnes emocijas, žiūrovams paaiškėjo jau pačioje pradžioje – netikėtai salėje užgęsusios šviesos ir tik silpnai apšviestas ringas priminė ilgai laukto spektaklio premjerą. Pristatymo metu kylantys šiurpuliukai netruko peraugti į emocijų sprogimą – šviesų blyksniai ir tranki muzika pranešė, jog persirengimo kambariuose lūkuriuojantys kovotojai jau pasiryžę žengti ringo link.

Atletams teko varžytis dviejų svorio kategorijų atkrintamosiose varžybose, kurių nugalėtojai keliavo į tą patį vakarą vykusius finalus. Teisę susigrumti juose iškovojo iki 65 kilogramų sveriantys Gvido Seilis (Latvija) ir Juozas Minkevičius (Kaunas, Lietuva), o taip pat iki 75 kilogramų sveriantys sportininkai Vaidas Valančius (Kaunas, Lietuva) bei Ernestas Dapkus (Šiauliai, Lietuva).

Uostamiestyje siautėjo kovotojų uraganas

Tado Krinicko nuotr.

Kol žiūrovai nekantraudami laukė svarbiausių turnyro akimirkų ir desertui paliktos bei daug žiniasklaidos dėmesio susilaukusios superkovos, juos džiugino į ringą užkopę ir technišką kovą pademonstravę boksininkai, tarp kurių buvo ir klaipėdiečiams puikiai pažįstamas bei nuolat garsiomis ovacijomis palaikomas Kiril Pšonko.

Vakarui artėjant į pabaigą, ilgai besikaupiančias emocijas išlaisvino vedėjo kvietimas prožektorių šviesoje pasirodyti superkovos dalyviams. Likus vos valandai iki „Fight night in Klaipėda“ pradžios pasikeitė Kauno „Titano“ klubo planai ir svečiai atsiuntė ne lauktąjį Deividą Danylą, tačiau jo komandos narį Aidą Saulį. Tai sukėlė jaudulio jo priešininkui, klaipėdiečiui „K-1 Akademijos“ atstovui Martynui Šikšniui, kadangi kelis mėnesius jis ruošėsi susigrumti būtent su kairiarankiu D. Danyla.

Uostamiestyje siautėjo kovotojų uraganas

Tado Krinicko nuotr.

Tačiau toks kauniečių poelgis nepakišo kojos Martynui – kurtinančio sirgalių triukšmo palaikomas, jis siuntė savo varžovą į nesuskaičiuojamą skaičių nokdaunų, kol ringo teisėjui neliko nieko kito, kaip jau pirmame raunde nutraukti kovą. Pergales skinančiam Martynui Šikšniui nugalėtojo taurę įteikė iš sostinės dėl turnyro sugrįžęs Sergej Maslobojev „Kuvalda“, kuris pasveikino ne tik kovotoją, bet ir jo trenerį Vadim Chromych.

Pagal K-1 taisykles vykstantis turnyras „Fight night in Klaipėda“ spėjo tapti kasmetiniu, vis didesnes kovinio sporto gerbėjų minias sutraukiančiu renginiu, populiarinančiu ne tik profesionalų sportą, bet ir aktyvų gyvenimo būdą.

Visų kovų sąrašas (pirmiau esantis sportininkas – kovos nugalėtojas)

Rezervinė kova

Aurimas Saulis (Kauno „Titanas“) – Germantas Paulauskas (Alytaus „Žvėris Gym“)

Pirmasis ketvertas iki 65 kilogramų:

Gvido Seilis (Latvijos „Golden Glory“) – Osvaldas Kavaliauskas (Klaipėdos „Titanikas“)

Juozas Minkevičius (Kauno „Dainralfas“) – Nikita Popov (Rusija)

Antrasis ketvertas iki 75 kilogramų:

Ernestas Dapkus (Šiaulių „Drakonas“) – Grigoij Kapystinskij (Ukmergės „Vilkas“)

Vaidas Valančius (Kauno „Titanas“) – Artur Tadeosian (Armėnija)

Finalas iki 65 kilogramų:

Gvido Seilis (Latvijos „Golden Glory“) – Juozas Minkevičius (Kauno „Dainralfas“)

Finalas iki 75 kilogramų:

Vaidas Valančius (Kauno „Titanas“) – Ernestas Dapkus (Šiaulių „Drakonas“)

Boksas:

Kiril Pšonko (Klaipėdos „Galaktika A“) – Artiom Karasiov (Rusija)

Superkova:

Martynas Šikšnius (Klaipėdos „K-1 Akademija“) – Aidas Saulis (Kauno „Titanas“)