Kovotojai ketina dovanoti ryškų šou

Kovotojai ketina dovanoti ryškų šou

Nenumaldomai artėjant vasario 2 dienai, kovinio sporto gerbėjai iš visos Lietuvos vis nekantriau dairosi į uostamiestį. Būtent čia, tarptautinio LCC universiteto Michealsen centre pirštines „Fight night“ turnyre pagal K-1 ir bokso taisykles surems ne tik stipriausi tautiečiai, bet ir gausus būrys svečių iš užsienio.

Tačiau emocijos liesis ne tik raundų metu – ne ką mažesnio susidomėjimo turėtų sulaukti ir tik aukščiausio lygio turnyruose išvystami šou elementai.

„Nenorime, jog kovotojai kaip kokioje eilinės mokyklos sporto salėje išeitų į ringą plerpiant senoms kolonėlėms. Tokie renginiai publiką traukia savo dovanojamomis emocijomis – būtent to sieksime ir mes.

Tačiau ruošiame ne tik kokybišką garso aparatūrą ir ieškome netradicinių apšvietimo sprendimų. Pati kova – tai jau sportininko sugebėjimų ir psichologinio pasiruošimo išraiška, tačiau juk visa tai kaupiama dar ilgai prieš išėjimą į ringą. Būtent todėl pritaikysime pasaulinio masto renginiuose išvystamas smulkias, tačiau žiūrovo akiai malonias detales – pavyzdžiui, pirštinių uždėjimas ir apsaugų patikrinimai vyks ne užkulisiuose, o prie pat ringo, matant susirinkusiai miniai. Bus galima išvysti ir paskutinius trenerio patarimus bei palinkėjimus kovotojams, jų jaudulį (arba atvirkščiai – nusiraminimą) kopiant į ringą“, – kai kurias intriguojančias smulkmenas atskleidė vienas iš turnyro organizatorių ir renginio vedėjas Tomas Perminas.

Buvo nepamiršti ir tradiciniai išėjimai pagal trankią muziką – tiesa, dabar jie bus vykdomi pasitelkiant link ringo vedančią sceną ir efektingą apšvietimą, jog net ir toliausiai sėdintys žiūrovai nepraleistų nei mažiausios kvapą gniaužiančio reginio detalės.

Tačiau net ir po turnyro linksmybės nesibaigs. Bilietus įsigiję svečiai bus kviečiami nemokamai apsilankyti oficialiame „Fight night“ vakarėlyje, kurį surengs prestižiškiausias uostamiesčio naktinis klubas „Dr.Who“. Tai bus puiki proga gyvai susipažinti su turnyre dalyvavusiais kovotojais.

Bilietus į „Fight night“ galima nusipirkti adresu Paryžiaus Komunos 25A (II aukštas, „K-1 Akademijos“ patalpose) nuo 16:00 iki 19:00 val. arba turnyro dieną LCC universiteto Michealsen centre (Kretingos g. 36). Turnyro pradžia 18:00 val.