Klaipėda prieš Kauną: stipriausias paaiškės ringe

Klaipėda prieš Kauną: stipriausias paaiškės ringe

Vasario 2 dieną Klaipėdoje įvyksiantis kasmetinis kovos menų turnyras „Fight night“ žiūrovams žada parodyti begalę skirtingų dvikovų. Kol ringą apšildys parodomosios boksininkų kovos, o aistras kurstys atkrentamuoju principu vykdomas K-1 turnyras dėl solidžių piniginių prizų, užkulisiuose apšilinės vakaro kulminacijos dalyviai.

Du nuo seno pažįstami priešininkai nekantraus kuo greičiau užsidėti pirštines ir žengti į prožektorių šviesą. Vakaro superkovos titulą pelniusi akistata pakels žiūrovus nuo jų kėdžių – gi ringe susitiks legendinio Kauno klubo „Titanas“ kovotojas Deividas Danyla ir klaipėdietis, „K-1 Akademijos“ atstovas Martynas Šikšnius!

Vienareikšmiškai pačiais geriausiais Lietuvos kovotojais iki 65 kilogramų svorio kategorijoje laikomi priešininkai jau buvo susitikę Kaune – tą kartą savų sienų palaikymą jautęs ir agresyviau atakavęs Deividas privertė teisėjus pergalę taškais atiduoti jam. Tačiau šį kartą viskas apsisuko ir garsesnes skanduotes girdės uostamiestyje gimęs Martynas. Jausdamas atsakomybę ir spaudimą kovoti tik dėl pergalės, jaunasis sportininkas veja bet kokias mintis apie pralaimėjimą.

Klaipėda prieš Kauną: stipriausias paaiškės ringe

„Per praeitą susitikimą buvau nuolatos spaudžiamas savo priešininko. Būtent agresyvumas padėjo jam surinkti daugiau taškų ir pergalingai pakelti rankas į viršų. Esu įsitikinęs savo techniškumu ir ištverme – jei teisėjai būtų skyrę papildomą ketvirtą raundą, laimėjimas būtų atitekęs man. Šį kartą tos pačios klaidos nebekartosiu. Išlaikysiu tą patį aukštą techniškumo lygį, tačiau būsiu kur kas greitesnis ir stipresnis – lieju prakaitą ne tik tobulindamas savo smūgius, tačiau ir daug dirbdamas ties bendru fiziniu pasirengimu. Savame mieste aš tikrai nenulipsiu nuo ringo nuleista galva – mane tenkins tik kuo įspūdingesnė ir užtikrintesnė pergalė. Deividas Danyla mane įveikė taškais, o aš jį įveiksiu nokautu – nenoriu, jog kas nors abejotų mano sugebėjimais“, – apie artėjantį pasirodymą „Fight night“ turnyre kalbėjo Martynas Šikšnius.

Atrodo, jog santykius aiškinsis ne tik patys kovotojai, bet ir jų atstovaujami klubai. Nors Kauno „Titano“ vardas vis dar skamba visoje Lietuvoje, medalius iš aukščiausių pasaulio turnyrų vieną po kito vežanti „K-1 Akademija“ grėsmingai kėsinasi užimti šį įtakingiausiųjų sostą. Paromis treniruočių ir kovos strategijas kuriantys treneriai neleidžia nei minutei atsipalaiduoti ir klubo garbę ginsiančiam Martynui.

„Martynas Šikšnius – dar labai jaunas sportininkas. Ir nors jis ne kartą tapo Lietuvos ir Baltijos šalių čempionu, skambiausi titulai jo laukia ateityje. Žinoma, neretai jį tenka paspausti ir atlikti griežto tėvo vaidmenį treniruočių metu, tačiau tai būtina norint susikoncentruoti tik į teigiamą kovos baigtį.

Paprastai Martynas yra lengvesnis nei 65 kilogramai, todėl dabar galime drąsiai daug treniruotis ir gerai maitintis, nebijodami priaugti daug lieso raumens. Vis keldami tempą mes kuriame visų priešininkų siaubą – ne tik be galo technišką, bet ir fiziškai tvirtą, greitą bei ištvermingą kovos mašiną“, – pagyrimų savo auklėtiniui negailėjo vyriausiasis „K-1 Akademijos“ treneris Vadim Chromych.

Primename, jog superdvikova pagal K-1 kikbokso taisykles įvyks „Fight night“ turnyro metu vasario 2 dieną Klaipėdoje, tarptautinio LCC universiteto Michealsen centre. Be nuožmaus šių priešininkų susirėmimo dar laukia gera dešimtis kitų kovų, kur atletai išbandys jėgas ne tik dėl piniginių prizų, bet ir čempiono diržų.

Prekyba bilietais pradedama sausio 21 dieną, platesnė informacija „K-1 Akademijos“ Facebook gerbėjų puslapyje.

 

Klaipėda prieš Kauną: stipriausias paaiškės ringe