Taupykite net sportuodami

Taupykite net sportuodami

Jums visai nebūtina ištuštinti savo piniginės, norint aktyviai gyventi. „Sporto kuras“ dalinasi su savo skaitytojais keliais patarimais, kurie padės išlaikyti ne tik pūstus raumenis, bet ir pūstą piniginę!

Sekite kalendorių

Sporto klubai dažnai daro nuolaidas sausio mėnesį (na, juk žinote pažadus – nuo naujų metų pradedu sportuoti). Taip pat reikėtų nepraleisti ir rudens – vasara yra gana pasyvus metas sporto salėse, todėl atėjus šaltesniems orams jos ir vėl bando prisijaukinti klientus.

Jei į šį laiką „netelpate“, vistiek sekite visų sporto klubų kainoraščius, o pirkdami abonementą nepamirškite užsiminti, jog konkurentai galimai siūlo mažesnes kainas… Galbūt Jums bus suteikta nuolaida!

Jeigu neprašote – tai ir negaunate

Sporto klubai reklamuoja toli gražu ne visas savo galimybes, todėl atėjus visada derėtų pasidomėti, ką galima gauti už mokamus pinigus. Nesikuklinkite prašyti, jog pavyzdžiui mokant už visus metus į priekį, Jūs gautumėte galimybę nemokamai naudotis trenerio paslaugomis.

Atsiveskite draugus

Daugelis sporto klubų suteikia dideles nuolaidas tiems, kas atsiveda sportuoti ir savo draugus. Paklausinėkite draugų ir šeimos narių – treniruočių partneris ne tik padeda sutaupyti, bet ir suteikia daugiau motyvacijos visko nemesti vos pradėjus.

Pabūkite šiek tiek senamadiški

Apranga sportuojant yra ypač svarbi, tačiau visai nebūtina pasirinkti naujausių technologijų stebuklo. Jei perkate naują aprangą, puikiai tiks ir praeitų metų kolekcijos modeliai. Atsiminkite, jog pusę tūkstančio litų kainuojantys sportiniai bateliai dailesnių kūno linijų nesuteiks.

Saugokite turimą avalynę!

Bėgimo batelius patariame keisti kas 500 kilometrų, tačiau yra keli būdai jų gyvavimo laiką pratęsti:

po treniruotės nemeskite avalynės į spintą. Leiskite jai džiūti ir vėdintis – išvengsite nemalonaus kvapo;

bėgimo batelius naudokite tik bėgimui. Patarimas atrodo paprastas, tačiau daugelis bėgimui skirtą avalynę apsiauna ir dirbdami su svoriais ar tiesiog darydami įprastus dienos darbus. Tokia veikla bateliams prideda papildomus kilometrus ir tikrai neprideda jiems patvarumo.

Neapsikarstykite prietaisais

Rinkoje yra pilna įvairių prietaisų, turinčių tūkstančius funkcijų. To tikrai niekada neprireiks ir kažin, ar apskritai išmoksite naudotis tokiu žaislu. Jei užsiimate kardio treniruotėmis – nusipirkite laikrodį, kuris turi paprasčiausią pulso matuoklį. Viskas, užtenka.

Improvizuokite

Prieš eidami į parduotuvę, labiau pasukite galvą – galbūt įmanoma išsiversti ir neleidžiant pinigų. Tarkime, vietoje jogos kilimėlio drąsiai galima naudoti storą rankšluostį, o laiptelį atstoti gali ir stora knyga. Apsidairykite aplinkui ir pagailėkite banko kortelės.

Prisijunkite

Norite gauti geriausius pasiūlymus pirmi? Sekite savo sporto klubą socialiniuose tinkluose arba užsisakykite naujienlaiškį. Šios įstaigos dažnai skelbia konkursus, kur galima laimėti nemokamus abonementus. Tą daro ir „Sporto kuras“, todėl nepamirškite prisijungti prie mūsų gerbėjų bendruomenės!