Snieglentininkų mokykla Liepkalnyje paskelbė startą

Snieglentininkų mokykla Liepkalnyje paskelbė startą

Žiemai įsibėgėjus tikriausiai jau nebeliko nei vieno abejingo žiemos teikiamam džiaugsmui – slidžių ir snieglenčių sportui. Didieji slidinėjimo kurortai Lietuvoje („SnowArena“ Druskininkuose, Liepkalnis Vilniuje, „Nokia Snowpark“ Ignalinoje ir kiti) jau veikia pilnu pajėgumu, tad naujos snieglenčių mokyklos ir klubai steigiasi vis ant naujų kalnų viršūnių. Sausio 12 dieną, tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, atsidarė ir Go2Kite komandos snieglentininkų mokykla ant Liepkalnio kalno, Vilniuje.

Tiems, kas galbūt dar nėra gerai susipažinęs su Go2Kite veikla, būtų svarbu žinoti, kad šią komandą sudaro snieglenčių ir jėgos aitvarų sporto instruktoriai, turintys didesnę nei 10 metų patirtį. Šis snieglenčių ir jėgos aitvarų klubas veikia ištisus metus ir suteikia kiekvienam norinčiam profesionalias šių abiejų sportų pamokas ir puikiai praleistą laiką treniruočių metu.

Go2Kite yra itin žinoma dėl savo aktyvios renginių organizavimo veiklos – kiekvienais metais vasarą
yra organizuojamos vaikų ir jaunimo stovyklos jėgos aitvarų treniruotėms, o žiemą – snieglenčių. Neseniai organizuotos žiemos sporto stovyklos „Valdom Įvaldom“ rezultatai tikrai nustebino visus, kas dalyvavo – net patys mažiausi, 6 metų vaikai po kelių dienų pamokų be baimės ir klaidų leidosi nuo kalno atlikdami gražius viražus. Go2Kite aktyviai dalyvauja įvairiuose ekstremalaus sporto renginiuose patys, taip pat ir geranoriškai atiduoda visas jėgas padėdami kitiems.

Kai kurie nariai nuolat bendradarbiauja su Lietuvos Nacionaline Slidinėjimo Asociacija ir Nacionaline Lietuvos snieglentintinkų komanda (taip, mes turim tokią, ir ji pasiekė puikių rezultatų užsienyje!), tad komanda užtikrina ne tik savo veiklos tęstinumą, Lietuvos snieglenčių sporto plėtrą, bet taip pat siekia reprezentuoti Lietuvą tarptautinėse varžybose, vykstančiose visame pasaulyje.

Šiuo metu Go2Kite renka vaikų ir jaunimo snieglentininkų komandą, tačiau mokymai rengiami įvairaus amžiaus grupėms. Svarbu paminėti, tai, kad kiekvienas, užsirašęs į kursus ar į individualias pamokas, remia Lietuvos Nacionalinę snieglentininkų komandą, kuri galės daugiau ir dažniau treniruotis užsienyje bei atstovauti Lietuvą pasaulyje.

Visi norintys yra kviečiami atvykti ant Liepkalnio ir užsiregistruoti patiems arba užregistruoti savo vaikus į šias naudingas ir linksmas snieglenčių pamokas. Prieš važiuojant į Liepkalnį, būtinai susisiekite su Go2Kite komanda. Pamokos suteikiamos visoms amžiaus grupėms. Juk svarbiausia yra noras ir užsispyrimas suvaldyti sniegą po
kojomis ir vėją galvoje!