SPA centras „East Island“ pristato L-karnitino injekcijas

SPA centras „East Island“ pristato L-karnitino injekcijas

Vilniuje įsikūręs vienas prabangiausių Lietuvoje SPA centrų „East Island“ plečia savo paslaugų spektrą ir šį kartą yra pasirengęs nudžiuginti sportuojančius. Nuo šiol „Forum Palace“ įsikūrusiame grožio puoselėtojų kampelyje specialistai Jums galės pasiūlyti ir L-karnitino injekcijas!

Skamba bauginančiai? To visai nereikėtų bijoti! L-karnitinas – tai pieno produktuose ir mėsoje slypinti natūrali medžiaga. Šis natūralus junginys ne tik didina ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims, tačiau ir transportuoja nepageidaujamas medžiagas į mitochondrijas, kur jos panaudojamos energijos gamybai.

Ką tai reiškia mirtingųjų kalba? Karnitinas yra tarsi anglių kastuvas garvežyje – jis paima Jūsų riebalus ir meta juos tiesiai į krosnį, kurioje šie negailestingai sudeginami vardan didesnės jėgos ir energijos.

Tačiau sumažėjus aukščiau minėtų produktų vartojimui, kastuvas virsta nebent mažu smėlio kastuvėliu, kuris nebesugeba susitvarkyti su kūną bjaurojančiomis riebalų sankaupomis. Šioje vietoje į pagalbą skuba visų nereikalingą svorį metančių sportininkų geriausias draugas – L-karnitino papildas, padedantis pakelti itin reikalingo junginio lygį organizme į naujas aukštumas.

Dažniausiai papildas prieinamas kapsulėmis arba įvairių skysčių forma, tačiau „East Island“ profesionalų tai netenkina – jie nusprendė Lietuvoje pradėti kur kas efektyvesnes L-karnitino injekcijas į sėdmenis. Taip pagerėja medžiagos pasisavinimas ir be abejo, paskatinamas lieknėjimo procesas. Plačiau apie procedūrą papasakoti sutiko SPA centro atstovė Julija.

  • Žodis „injekcija“ daugumai skamba baugiai – gal galėtumėte papasakoti, kas tai per procedūra iš tiesų?

Mūsų lankytojams tikrai nereikėtų baimintis. L-karnitinas yra pilnai natūrali maisto medžiaga, randama mūsų raumenyse. Jos tikslas – gerinti baltymų sintezę, greitinti medžiagų apykaitą ir sparčiau deginti riebalus. Tai nėra vaistinis preparatas, o tik pagalba sportuojančiam bei savo kūnu besirūpinančiam žmogui – tiek moteriai, tiek vyrui.

Rekomenduojamas kursas apima 10 savaičių, kurių metu kartą per savaitę ne vėliau kaip 2 val. prieš treniruotę suleidžiama L-karnitino ampulė. Vėliau kursą tereikia palaikyti ir užtenka vos vienos procedūros per mėnesį.

  • Ar tai brangus malonumas?

Viena procedūra mūsų salone kainuoja 60 litų – tai tikrai nedidelė kaina, kai tereikia kas mėnesį palaikyti L-karnitino kursą. Beje, turime džiugią žinią ir bijantiems pradžios – su „DailyCard“ nuolaidų kortele šiuo metu 10 procedūrų abonementą galima įsigyti vos už 400 litų. Vasara juk artėja – tai tikrai nedidelė investicija į lieknas kūno linijas!

  • Kam rekomenduotumėte šias procedūras?

L-karnitino injekcijas gali išbandyti visi – tiek moterys, tiek vyrai. Beje, šis papildas yra neatskiriama ir profesionalių sportininkų gyvenimo dalis, todėl be jokios abejonės – jie taip pat labai laukiami!

East IslandPasiūlymo vieta: SPA centras „East Island“, Konstitucijos pr. 26, Vilnius („Forum Palace“)

Pasiūlymo kaina: viena procedūra – 60 litų. 10 procedūrų abonementas „DailyCard“ kortelės turėtojams – tik 400 litų.

Smulkesnė informacija: www.eastisland.lt