Žalioji arbata ir augimo hormonas

Žalioji arbata ir augimo hormonas

Turbūt visi, besidomintys dailių raumenų auginimu yra įsitraukę į augimo hormono persekiojimo lenktynes. Būtent šis žmogaus augimo hormonas (angliškai trumpinamas HGH) ir yra pagrindinė audinių augimo priežastis. Ne gana didesnių raumenų, aukštesnis HGH lygis organizme užtikrina ir greitesnę medžiagų apykaitą bei mažesnį kūno polinkį į riebalų kaupimą.

Deja, hormono natūrali gamyba bėgant laikui pradeda streikuoti – jau 30-ties metų slenkstį peržengę vyrai susiduria su HGH mažėjimu. Laimei, šią gamtos „klaidą“ galima ištaisyti tokiais pačiais natūraliais būdais – paprasčiausia žaliąja arbata!

Alternatyviosios medicinos žurnalo atliktas tyrimas apėmė dvi grupes žmonių, kurioms buvo sudaryta griežtai nustatytą kalorijų kiekį turinti dieta. Tačiau viena grupė tuo pačiu nuolatos gerdavo ir žaliąją arbatą, kai tuo tarpu kitai buvo pasiūlytas placebas. Rezultatai nustebino net pačius tyrėjus – po 90 dienų arbatos gėrėjų organizme augimo hormono padaugėjo net 320 proc.! Be to, ši eksperimento grupė numetė 3 kartus daugiau riebalų, nei placebą vartojantys kolegos.

Tiesa – čia, kaip ir sporte, prireiks kantrybės. Rezultatai buvo pastebimi tik praėjus 90 dienų, tuo tarpu po 45 dienų jokių pokyčių tiriamųjų organizmuose pastebėta nebuvo. Atrodo, jog pagrindinis kelias siekiant tobulo kūno išlieka pastovus užsispyrimas!