Acai uogos – papildomas postūmis lieknėjant

Acai uogos – papildomas postūmis lieknėjant

Priešingai nei kiti lieknėti padedantys maisto papildai, kurių poveikis pagrįstas įvairiomis stimuliuojančiomis ir alkį slopinančiomis medžiagomis, Acai uogose esantys antioksidantai ir enzimai veikia kiek natūralesniu būdu – padeda valyti organizmą nuo žalingų laisvųjų radikalų ir atliekamų maisto medžiagų, kurios įprastai būtų kaupiamos.

Šios uogos taip pat suaktyvina metabolizmo procesus, jose gausu omega-3 ir omega-6 rūgščių, vitaminų, mineralų ir net baltymų. Įvairove pasižymi ir galimybė vartoti Acai uogas – jų galima įsigyti šaldytų, džiovintų, gerti iš jų spaustas sultis ar nusipirkti specialiai pagamintus maisto papildus. Bet kuri uogų forma gali puikiai papildyti ir praturtinti subalansuotą mitybos planą. Pakankamas kiekis vaisių, daržovių, pilno grūdo produktų, kompleksinių angliavandenių (kurių gausu įvairiose košėse), sveikųjų riebalų (randamų žuvies produktuose) ir liesų baltymų padės ne tik atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, bet ir išlaikyti naujai įgautas kūno linijas.

Tačiau neseniai kilęs Acai uogų ažiotažas kai kuriuos žmones verčia pamiršti pagrindinius sveikos mitybos principus ir galvoti, jog užtenka įsigyti stebuklingą maisto papildą ir svoris pradės tirpti net ir toliau kemšant mėsainius greitojo maisto restoranuose. Tai viena pagrindinių klaidų – mūsų svoris priklauso ne vien nuo treniruočių, mitybos ar tam tikrų maisto papildų. Kūno svoris yra ilgalaikė visų šių sudedamųjų dalių dermė.

Norintiems išbandyti Acai maisto papildus

Jei nusprendėte, jog Jūsų dietai reikalingas šis maisto papildas, turėkite galvoje štai ką – renkantis labai svarbu atkreipti dėmesį į veikliosios medžiagos (šiuo atveju – Acai uogų) kiekį vienoje porcijoje. Pigūs produktai pasižymi mažais veikliosios medžiagos kiekiais, o visą likusį papildo tūrį užpildo įvairios cheminės medžiagos, sukurtos toli gražu ne pageidaujamam efektui gauti. Palyginkite kelis rinkoje esančius produktus, neskubėkite ir būtinai pasikonsultuokite su maisto papildų pardavėju arba mumis!