Šviesios mintys įveiks net ir tamsiausią dieną

Šviesios mintys įveiks net ir tamsiausią dieną

Bene sudėtingiausias ir mažiausiai pažintas žmogaus organas – smegenys – kartu yra ir labiausiai atsakingas už mūsų kūno galimybes. Būtent smegenys neurotransmiterių pagalba siunčia signalus raumenims, priversdamos paklusti sportininko norams.

Kiekvienas, liejantis prakaitą sporto salėje, kremtantis knygas studijose ar visą dieną paskiriantis darbui žino, jog yra ypač svarbu išlaikyti šią neurotransmiterių kuriamą informacijos magistralę pralaidžią. O itin sudėtingam nervinių signalų priežiūros darbui „Sporto kuras“ siūlo pasirinkti vieną iš maisto papildų, gerinančių nervinės sistemos darbą, atmintį, koncentraciją ir nusiteikimą sporto salę paversti žaidimų aikštele!

Nesvarbu, ar siekiate didesnio susikaupimo atliekant svarbias užduotis darbe, ar tiesiog norite nesijausti pavargę sportuodami, Jums padėti gali

  • fosfatidilserinas – išlaiko nervinių ląstelių funkcionalumą ir stiprina perduodamą nervinį signalą;
  • 5-HTP – preparatas, smegenyse virstantis chemikalu serotoninu. Šis yra atsakingas už žmogaus nuotaikas, elgesį, apetitą bei miegą;

  • GABA – vienas žinomiausių nervinę sistemą reguliuojančių maisto papildų, skatinantis signalų stiprumą.

Pasirinkę vieną iš šių papildų, jau nuo pat vartojimo pradžios galėsite pastebėti gerėjantį apetitą, mažesnę nuotaikų kaitą, gilų miegą ir pasitenkinimą savo veikla!