Riebalų degintojai – pagalba aktyviai sportuojantiems

Riebalų degintojai – pagalba aktyviai sportuojantiems

Laikas pamiršti stebuklingas liekninamąsias piliules ir elektromagnetinius diržus, padedančius užsiauginti milžiniškus raumenis. Visa tai – be abejonės tik komerciniai triukai, vis dar sulaukiantys sėkmės tarp patiklių pirkėjų. „Sporto kuras“ puikiai žino, jog rezultatai pasiekiami tik sunkaus darbo dėka. Tačiau kaip ir kiekviename darbe, pasitelkus tinkamus įrankius, procesą galima paspartinti.

Besiruošiantys varžyboms ar norintys išryškinti raumenis sportininkai jau seniai naudoja specialiai jiems pagamintus maisto papildus, spartinančius medžiagų apykaitą ir smarkiai prisidedančius prie riebalų sluoksnio tirpdymo. Tai – vadinamieji riebalų degintojai.

Tačiau priešingai, nei apgaulingos reklamos, šie papildai stebuklų nedaro – jų tikslas yra natūraliomis priemonėmis (žaliosios arbatos ekstraktu, kofeinu, vitaminais ar amino rūgštimis) skatinti metabolizmą, reguliuoti apetitą ir suteikti galimybę kūne sukauptus riebalus naudoti kaip vieną pagrindinių energijos šaltinių.

Kadangi riebalų degintojai patys nestimuliuoja lieknėjimo proceso veikdami nervų sistemą, šį produktą gali vartoti paties įvairiausio amžiaus žmonės, aktyviai užsiimantys svorio metimo procesu. Prie tinkamos mitybos ir didelių fizinių krūvių priderintas maisto papildas veiks kaip tinkamas įrankis sunkaus darbo metu ir prisidės prie greitesnio rezultatų siekimo.

Dažniausiai riebalų degintojai vartojami likus kiek daugiau nei pusvalandžiui iki treniruotės pradžios – taip suaktyvinsite riebalų vertimo energija procesą ir ne tik džiaugsitės tirpstančiais kilogramais, bet ir įgausite naujos energijos!