Baltymai, kurių skoniu džiaugsis profesionalai

Baltymai, kurių skoniu džiaugsis profesionalai

Vos prieš kelias dienas pristatę internetinę „Sporto kuro“ parduotuvę, įgijome galimybę savo skaitytojus supažindinti su dar vienu ciklu straipsnių, kurie tikimės bus naudingi visiems besirūpinantiems savo išvaizda bei sveikata, o tuo pačiu padės apsispręsti klaidžiojant tarp virtualių arba realių sportui skirtos produkcijos lentynų.

Taip, mes patys išbandysime savo siūlomą produkciją ir detaliai, tačiau svarbiausia – objektyviai, išdėstysime savo pastebėjimus nuolat pasirodančiose apžvalgose. Šį kartą pionieriumi ir naujienos šaukliu taps ant mūsų stalo atsidūręs baltyminis maisto papildas iš vokiečių gamintojo „HECH“, sudėtingu pavadinimu „PowerMan Whey 106 ISO 25 + Enzymes“.

Pirmasis pavadinimo žodelis išduoda, jog tai profesionalams vyrams skirtos „PowerMan“ serijos produktas, kurio tikslas yra patenkinti ypač aktyviai sportuojančiųjų lūkesčius. Todėl visai nenustembame informatyvioje produkto etiketėje perskaitę apie praturtinimą riebalus deginančiu l-karnitinu ir baltymų pasisavinimą lengvinančiais enzimais.

Baltymai, kurių skoniu džiaugsis profesionalaiBūtent pastarųjų nauda buvo jaučiama labiausiai – dvi iš eilės sekusios fiziškai sunkios treniruotės ir trumpos pertraukėlės tarp jų metu išgertas „PowerMan Whey 106 ISO 25 + Enzymes“ kokteilis leido įsitikinti tuo, jog šio maisto papildo baltymai įsisavinami labai greitai ir neapsunkina virškinimo. Vos už 15 minučių prasidėjusi antra treniruotė praėjo sklandžiai ir be žemesnės kokybės maisto papildams būdingo sunkumo skrandyje. Žinoma, didelę įtaką tam turi naudojamas grynas ir natūralus išrūgų baltymų izoliatas, tačiau ne ką mažesnis vaidmuo tenka ir anksčiau minėtiems enzimams.

Tuo tarpu gerti šį maisto papildą taip pat malonu – bandymui pasirinktas šokoladinio skonio (yra dar vanilės ir braškių skoniai) kokteilis buvo neįkyrus ir malonus, o sumaišius su liesu pienu galima džiaugtis desertiniam parduotuvėje įsigyjamam šokoladiniam pienui nenusileidžiančiu skoniu. Tai turėtų nudžiuginti tuos, kuriuos nuo maisto papildų vartojimo atbaido dažnai ne itin malonus, kartus arba per daug saldus skonis, kuriuo beje pasižymi išskirtinai žemesnės kokybės produktai.

Nustebina ir tikro šokolado gabaliukai, sustiprinantys natūralumo pojūtį. Beje, pasak gamintojo, kitiems skoniams taip pat naudojami braškių ir vanilės lazdelių gabaliukai – gera suprasti, jog spalva ir skonis nesuteikti vien krūvomis dirbtinių dažiklių ir skonio stipriklių.

Atskiros pastraipos nusipelnė produkto pakuotė. Čia taip pat jaučiamas vokiškas preciziškumas ir kokybė – keliais sluoksniais užsandarintas dangtelis ir blizganti etiketė su hologramomis leidžia manyti, jog gamintojas nesistengia taupyti savo maisto papildų kokybės sąskaita. Tiesa, kiek nuliūdino samtelio nebuvimas – dozavimą teks matuoti paprastais valgomaisiais šaukštais.

Bendri įspūdžiai labai teigiami – puikus skonis, lengvas virškinimas, natūralumu alsuojanti sudėtis ir akiai patraukli pakuotė. Vargu ar ko kito būtų galima tikėtis iš kokybę propaguojančių „HECH“. Tai maisto papildas, skirtas itin išrankiems sporto entuziastams ir profesionalams.

Detalią sudėtį ir vartojimo rekomendacijas rasite internetinėje „Sporto kuro“ parduotuvėje.