Tribulus Terrestris: augalas, grąžinantis vyriškumą

Tribulus Terrestris: augalas, grąžinantis vyriškumą

Tikrąsias vyriškas savybes neabejotinai atskleidžia daugeliui žinomas hormonas – testosteronas. Dėl jo berniukams mutuoja balsai, paaugliams dygsta pirmoji barzda, o vyrai tampa savo gyvenimo lyderiais.

Testosteronas užtikrina ne tik vyrišką figūrą bei išvystytą raumenyną – šis hormonas taip pat atsakingas už tokias savybes kaip agresija, noras vadovauti ar siekti tikslų, pergalių troškimas. Jau nuo senų laikų vyras šias gamtos dovanas naudojo tam, jog užtikrintų sau ir savo šeimai gerovę.

Bėgo metai ir iš aršių medžiotojų vyrai tapo karjeros siekėjais – pasikeitė lyderystės sritys, tačiau ne būdai. Kaip ir džiunglėse, dabartiniems stipriosios lyties atstovams dėl vietos po saule tenka kovoti pasitelkiant hormonų teikiamas galimybes. Testosterono užprogramuotas noras nugalėti verčia kopti į profesines aukštumas ir sumedžioti jei ne liūtą, tai bent stambų uždarbį.

Ne paslaptis, jog testosteronas yra atsakingas ir už vyriškumą lovoje. Karštas oras skatina šio hormono išsiskyrimą, todėl jau niekieno nebestebina pietiečių didelis libido ir jų sugebėjimai asistuoti moteriai. Tačiau net ir aistringiausias vyras, išliejęs tonas prakaito sporto salėje, grįžęs namo savo mylimą moterį gali palikti nuviltą…

Kodėl organizme mažėja testosterono?

Sumažinti šio itin svarbaus vyriško hormono kiekį organizme gali daugelis veiksnių. Stresas, vegetariška mityba, alkoholis ar fizinis nuovargis gali paskatinti tokį katastrofišką testosterono lygio kritimą, jog sunku bus ne tik atlikti vyriškas pareigas lovoje, bet ir pajudinti svorius sporto salėje. Juk būtent prigimtis vyrus verčia stiprinti savo kūną, stangrinti raumenis ir su kiekviena diena įveikti vis sudėtingesnius pratimus.

Testosterono gamyba smarkiai sumažėja pasiekus tam tikrą amžių – kartais užtenka sulaukti vos 30-ties, jog prasidėtų vadinamoji vidurio amžiaus krizė. Šiai bėdai įveikti taikomas dar itin naujas hormoninis gydymas, kurio veikimo principai ir galimybės yra tyrimų stadijoje.

Kas man padėtų nesustoti kelyje į aukštumas?

Daugelis sportininkų, norintys natūraliai pakelti testosterono lygį organizme, pagalbos kreipiasi į tą pačią motiną gamtą, kuri ir suteikė vyrams išganingąjį hormoną. Maisto papildų pramonė jau seniai atrado Tribulus Terrestris augalą, kurio vartojimas padeda neprarasti vyriškumo net ir tuščiu skrandžiu nuvertus kalnus.

Šis ilgą istoriją turintis augalas yra puikus pagalbininkas siekiant užsiauginti didesnę raumenų masę, palaikyti vyriško organizmo sveikatą bei natūraliai stimuliuoti testosterono gamybą. Tai yra tiesiog būtinas maisto papildas tiems, kas nori likti aktyviu net jei ir teko atlaikyti itin intensyvią treniruotę – tai itin svarbu šiuolaikiniam vyrui, kuriam fizinis nuovargis neturi trukdyti siekiant aukščiausių tikslų asmeniniame gyvenime.

Nereikėtų pamiršti ir tų nesuskaičiuojamų moterų, kurios visame pasaulyje yra dėkingos Tribulus Terrestris augalui už išaugusį jų vyrų aktyvumą…

Ko galiu tikėtis iš Tribulus Terrestris augalo?

Pradėjus vartoti šį testosterono gamybą skatinantį maisto papildą, galima tikėtis

  • raumenų masės ir apimties augimo;

  • didesnės jėgos ir koncentracijos;

  • energijos lygio palaikymo organizme;

  • hormonų balanso išlaikymo;

  • greitesnio atsistatymo po treniruotės;

  • kokybiškesnio seksualinio gyvenimo.

Perspėjame, jog šio maisto papildo dozavimas skiriasi priklausomai nuo gamintojo, todėl reikėtų atkreipti dėmesį į patarimus, pateikiamus prie konkretaus produkto. Pradėti reikėtų nuo pačių mažiausių dozių stebint, kaip į papildą reaguoja organizmas – Tribulus Terrestris augalas skirtingai veikia įvairius žmones priklausomai nuo jų amžiaus, sudėjimo ar genetinių savybių.