Kaip priversti celiulitą pasitraukti?

Kaip priversti celiulitą pasitraukti?

Nenumaldomai artėjant vasarai, moterys vis priekabiau žvelgia į savo atspindį veidrodyje. Deja, kartais už kelis per žiemą priaugtus kilogramus daug labiau neramina apelsino žievelę primenanti oda ant šlaunų, pilvo, o kartais – net ir rankų.

Įvairios kosmetikos kompanijos vis reklamuoja „stebuklingus“ kremus, padėsiančius išvengti dėl po odos susikaupusių riebalų atsiradusio celiulito, tačiau jų poveikis – trumpalaikis arba išvis nepastebimas. Nors diskusijos dėl celiulito gydymo toli gražu neblėsta, laikas jau patvirtino kelis veiksmingiausius būdus atsikratyti nekenksmingo, tačiau daug kompleksų kai kurioms moterims įvarančio išvaizdos trūkumo. Juos visus galima sudėlioti į tris pagrindinius žingsnius, padėsiančius kaip įmanoma greičiau pasiruošti paplūdimio sezonui.

Pirmasis žingsnis – mityba

Kaip priversti celiulitą pasitraukti?„Išvalykite“ savo maisto racioną nuo riebių ir cukringų produktų, o taip pat stenkitės riboti druskos vartojimą – ši turi savybę sulaikyti organizme vandenį ir taip dar labiau paryškinti celiulito efektą.

Valgykite daug šviežių vaisių – juose gausu antioksidantų, valančių kūną nuo žalingų toksinų ir spartinančių riebalų deginimą. Didžiausiais pagalbininkais galima būtų pavadinti obuolius, gervuoges, vyšnias, spanguoles, greipfrutus, vynuoges, kivius, mangus, apelsinus, ananasus ir braškes.

Nepamirškite ir daržovių, kadangi jos efektyviai stiprina celiulito pažeistą jungiamąjį audinį, dėl kurio riebalai ir patenka į odą, sukeldami duobutes jos paviršiuje. Didžiausią dėmesį reikėtų suteikti artišokams, kopūstams, morkoms, svogūnams, salotų lapams, špinatams ir pomidorams.

Antrasis žingsnis – treniruotės

Visų pirma – treniruotės yra vienintelis būdas greitai atsikratyti riebalais, dėl kurių ir atsiranda celiulitas. Įvairūs kardio pratimai (bėgiojimas, važinėjimas dviračiu, irklavimas, plaukimas) padės tirpdyti papildomus kilogramus ir ne tik sumažinti apimtis bei įsisprausti į trokštamą maudymosi kostiumėlį, bet ir greičiau atsikratyti apelsino žievelės efekto.

Kita treniruočių teikiama nauda – tai stiprėjantis raumens audinys, dėka kurio oda tampa stangresnė ir lygesnė. Dėl su svarmenimis ar treniruokliais atliekamų pratimų besiformuojantys liesi raumenukai padeda „įtempti“ dėl riebalų poveikio suglebusią odą ir taip suteikia kiekvienos moters trokštamą lygumą. Jeigu neturite galimybės lankytis sporto klube – puikiai išsiversite ir su reguliariai namie atliekamais atsispaudimais, atsilenkimais, pritūpimais ir įtūpstais ant vienos kojos.

Trečiasis žingsnis – masažas

Paskutinis ir turbūt maloniausias žingsnis nudžiuginti save – specialūs anticeliulitiniai masažai. Tiesa, net ir čia egzistuoja didelė pasirinkimo laisvė. Itin platų spektrą paslaugų siūlo Vilniuje ir Druskininkuose įsikūrę „East Island“ masažų salonai, kuriuose grožiu besirūpinančios moterys gali pasilepinti visu kompleksu paslaugų, dalis kurių nukreiptos būtent prieš erzinantį celiulitą.

Kaip priversti celiulitą pasitraukti?Kaip įžanga į tolimesnes kūno programas galimas detoksikuojantis-liekninamasis įvyniojimas. Laminaria dumblu išteptas kūnas įvyniojamas į plėvelę, o tokiu būdu sukeltas šiluminis poveikis padeda atverti poras, suaktyvinti medžiagų ir kraujo apykaitą minkštuosiuose audiniuose bei pašalinti juose susikaupusius toksinus.

Po to sekantis anticeliulitinis masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masažo judesius, padedančius pašalinti netolygų poodinį sluoksnį (celiulitą), suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažo dėka palaikomas raumenų tonusas, oda tampa sveikesnė ir elastingesnė. Reguliariai atliekamos procedūros ilgai netrukus padeda pastebėti akivaizdžius pokyčius ir šiltąjį metų laiką pasitikti su kur kas mažesniu nerimu!East Island

Pačioms reikliausioms profesionalūs „East Island“ meistrai pasiūlys ir šalto efekto modeliuojančią kaukę probleminėms kūno vietoms – naudojama kartu su anticeliulitiniu masažu, ji dar labiau gerina kraujotaką, suaktyvina bazinę medžiagų apykaitą ir gerina odos būklę ją drėkindama.

Smulkesnę informaciją apie „East Island“ teikimas paslaugas rasite internetinėje svetainėje adresu http://www.eastisland.lt/