Apie mus

Inovatyvias idėjas generuojanti ir netradicinius sprendimus priimanti jaunų žmonių komanda, kuriai atstovauja skirtingų sričių profesionalai. Į pagalbą pasitelkę optimizmą ir iškylančių kliūčių nepaisymą, visą savo dėmesį skiriame pozityviems projektams, kurių įgyvendinimas atneštų visų pirma emocinę ir moralinę naudą mūsų klientams. Orientuodamiesi į iniciatyvų ir gyvenimo iššūkių nebijantį žmogų, šiuo metu puoselėjame aktyvios gyvensenos tinklalapį „Sporto kuras“.

Nuolatos judėdami į priekį ir itin kruopščiai apgalvodami tolimesnės plėtros galimybes, esame atviri reklaminės, kūrybinės ir turinio partnerystės pasiūlymams.

„Sporto kuras“ – 2012 metais startą paskelbęs aktyvaus, sveiko ir atsakingo gyvenimo būdo tinklalapis šiuo metu gali didžiuotis kiekvieną mėnesį augančia daugiatūkstantine skaitytojų auditorija. Gaunami laiškai su prašymais, pasiūlymais ir padėkomis leidžia tikėti, jog užtikrintai judame tinkama linkme šviesdami Lietuvos gyventojus. Išskirtinumo siekiame stengdamiesi užtikrinti publikuojamo turinio kokybę ir metodišką jo pateikimą.